הדפסה על תגי שם

הדפסה על תגי שם

תגי שמות הם סוג של ניהול זהות ומשמשים היום למטרות שונות. תג שם הוא סוג של זיהוי שמולבש על בגדים כדי לזהות את שמו, תואר העבודה, החברה או מידע אחר של המשתמש. ישנם תגי שם ממתכת, מנייר או מפלסטיק איכותי. ניתן להצמיד אותם על בגדים עם סיכת ביטחון או לחבר אותם עם גב דביק.

סוגי ההדפסות השונות על תגי שם

ישנם שלושה סוגים של אפשרויות הדפסה עבור תגי שם. אפשרויות אלו כוללות הדפסת מסך, דיגיטלי ישיר לבגד (DTG) ומדפסות הזרקת דיו. הדפסת מסך היא דרך מהירה וזולה להדפסת תגי שם מותאמים אישית. תהליך זה משתמש בסטנסיל כדי להעביר דיו על המוצר. הדפסת מסך אינה דורשת ציוד מיוחד או דיו, מה שהופך אותה לאופציה המשתלמת ביותר. מדפסות דיגיטליות ישירות לבגד (DTG) משתמשות בדיו מעוצב במיוחד, המוחל ישירות על הבד על ידי ראש מדפסת. ראש המדפסת נע קדימה ואחורה על הבד בזמן שהוא מדפיס את העיצוב, שכבה אחת בכל פעם. מדפסות הזרקת דיו משתמשות במחסניות דיו המותקנות במדפסת עבור כל עבודה שאתה צריך מודפס על נייר או בד.

כיצד הדפסה על תגי שם יכולה להתאים לצרכים שלכם

ישנן מספר דרכים שבהן ניתן להדפיס על תגי שם ממתכת, והאפשרות הטובה ביותר תלויה בצרכים האישיים שלכם. הדפסה על תגי שם היא אולי הדרך הנוחה ביותר לספק את פרטי הקשר הנדרשים. תגי שמות יכולים לשמש גם לכנסים או סמינרים. כמו כן, תג שם לעובד הכולל את שמו המלא מאפשר ללקוחות לפנות אליו באופן אישי וליצור קשר בקלות יותר. תג שם לתיק גן יאפשר לכם לסמן את התיק כשייך לילד שלכם באופן אישי כך שהילד והצוות בגן לא יתבלבלו בינו לבין התיקים האחרים.

הדפסה על תגי שם למגוון צרכים ומטרות

אנו בחברת גרפליין מאפשרים לכם להנות ממגון אפשרויות שונות של הדפסה איכותית על מגוון חומרים שונים. תוכלו לעצב בעצמכם תגי שם ממתכת וכן להזמין תג שם לעובד מחומרים שונים וכן תג שם לתיק גן. כל התגים עשויים חומרים עמידים וחזקים לשימוש לאורך זמן. אנו מזמינים אתכם להנות ממחירים אטרקטיביים של תגי שם ממתכת באיכות גבוהה שיאפשרו זיהוי קל ונוח

משלוח חינם

אנו מציעים לכם מספר אפשרויות לאספקת המוצרים:

1. באיסוף עצמי מהחנות בקדימה.

2. לנקודת איסוף – 24.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 200 ש”ח.

3. משלוח עד הבית – 39.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 300 ש”ח.

קוד קופון: “משלוח חינם” :)

תקף ברכישות עד 9 מוצרים בלבד!
המבצע לא תקף ברכישה כמותית.