מתנות ממותגות לעובדים

מתנות ממותגות לעובדים הן דרך מצוינת להראות הערכה והכרת תודה לעובדים. הם יכולים להינתן כדי לחגוג הישג גדול או סתם כאות הוקרה. ישנם סוגים רבים ושונים של מתנות ממותגות שתוכלו להעניק לעובדים שלכם, אך לכולן יש דבר אחד במשותף: הן אישיות ומיוחדות. לדוגמא- בקבוק חם ממותג יכול להוות אופציה טובה למתנה שהיא גם שימושית וגם אישית.

מגוון סוגים שונים של מתנות ממותגות לעובדים

כשזה מגיע למתנות, אין גבול לאפשרויות השונות העומדות בפניכם. אחת האופציות הטובות ביותר היא מוצרים ממותגים לעובדים- החל ממוצרים יום-יומיים כמו בקבוקי שתייה ממותגים, ספלים וכוסות לשתייה חמה ועד אביזרים כמו חולצות, כובעים, תיקים ובעצם כל מוצר אחר שרק אפשר לחשוב עליו. ניתן להדפיס את הלוגו של החברה שלכם על גביהם וכן להוסיף הקדשה אישית במידת הצורך. חשוב לדעת כי אפשר להדפיס על מגוון רחב של חומרים כמו בד, פלסטיק ומתכת.

מדוע כדאי לכם להעניק מתנות ממותגות לעובדים שלכם

חברות תמיד מחפשות דרכים לשפר את מעורבות העובדים, שימור וערך המותג שלהן. אחת הדרכים הפופולריות ביותר היא הענקת מתנות קידום מכירות לעובדים. מתנות ממותגות אלו יכולות להיות פריטים פיזיים כגון עטים וספלי קפה. מתנות ממותגות הן דרך קלה לחברות להראות הערכה ולגרום לעובדים להרגיש מוערכים. הם גם יכולים לחזק את תחושת השייכות בקרב העובדים ולגרום להם להרגיש שהם חלק מקבוצה. מעבר לכך, מדובר גם בדרך שיווקית טובה שמאפשרת חשיפה גדולה לשם החברה או המותג שלכם. כך לדוגמא, עובד שיש לו בקבוק חם ממותג ישתמש בו גם בחיי היום-יום גם מחוץ למשרד וכך יותר אנשים ייחשפו ויכירו את שם החברה או המותג שלכם.

מבחר מתנות ממותגות שכל עובד ישמח לקבל

כשמעוניינים ליצור רושם על לקוחות או לתת מתנה אישית ושימושית לעובדים הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להעניק להם אחת מסוגי המתנות הממותגות השונות. אנו מאפשרים הדפסה איכותית ועמידה על מגוון מוצרים ממותגים לעובדים גם בהתאמה אישית ובמחירים שווים לכל כיס. תוכלו למשל ללכת על בקבוי שתייה ממותגים עם לוגו החברה, כוסות שתייה חמה ועוד. מוזמנים לעבור על קטלוג מוצרינו ולעצב בעצמכם מוצרים איכותיים שייגרמו לעובדים שלכם להרגיש מיוחדים יותר

דילוג לתוכן