חיפוש באתר

סינון לפי מחיר

מתנות לאירועים מיוחדים

מציג 1–40 מתוך 1174 תוצאות

מתנה עם הקדשה אישית

בעולם מלא ברכוש חומרי ושפע לכל אדם, הערך של המתנה טמון לא בתג המחיר שלה, אלא בסנטימנט שמאחוריה. מתנות בהקדשה אישית נושאות משמעות מיוחדת, שכן הן מעבירות רגשות לבביים, זיכרונות אהובים, ומגע אישי שמתעלה על מעשה הנתינה.

בין אם מדובר באירועים מיוחדים או חגיגה סמלית, מתנות לאירועים משמשות אות של אהבה, הערכה וחיבור, המותירות השפעה ממושכת הן על הנותן והן על המקבל.

מתנה לאירוע או מסיבה

בבחירת מתנה לאירוע בעיצוב אישי, כמו ימי הולדת, חתונות, ימי נישואין או סיום לימודים, נתינת מתנות בהתאמה אישית, יכולה לרומם את האירוע, ולהפוך אותו לבלתי נשכח באמת. בין אם זו מסגרת תמונה מותאמת אישית, עם מסר מכל הלב, תכשיט עם חריטה בראשי תיבות, או קופסת מזכרת ממותגת, המכילה מזכרת מיוחדת, המתנות הללו לא רק מציינות את האירוע אלא גם יוצרות זיכרונות מתמשכים שיישמרו לשנים הבאות.

מתנות מותאמות אישית

לאירוע ייחודי כמו יום הולדת, אבן דרך, מסיבת פרישה או חגיגת חנוכת בית, מתנה עם הקדשה מוסיפה רובד של אינטימיות לאירוע. לכן מומלץ להעניק מתנות המתאימות לרגע הספציפי, שמביעות את האהבה והקשר.

  • תמונות לקיר ולמזנון
  • מתנות לחגים
  • מוצרים לנסיעות ויציאות
  • מתנות לבית או למשרד
  • מוצרי טקסטיל
  • ועוד.

לסיכום, מתנה בהקדשה אישית, מתעלה על התחום החומרי, ומגלמת את תמצית האהבה, ההערכה והקשר. בין אם הן ניתנות לאירועים, לאירועים מותאמים אישית או כמחווה ממותגת, מתנות מותאמות אישית עם הקדשות, מחזיקות ביכולת ליצור קשרים, לעורר רגשות, וליצור זיכרונות הנמשכים מעבר לרגע הנתינה.

אמצו את אמנות הענקת המתנות האישיות, וצפו איך המחווה הלבבית שלכם מותירה חותם בל יימחה, בלבם של אלה שאתם מוקירים. גרפליין תלווה אתכם לאורך כל הדרך, עד שתקבלו את השי לביתכם.

משלוח חינם

אנו מציעים לכם מספר אפשרויות לאספקת המוצרים:

1. באיסוף עצמי מהחנות בקדימה.

2. לנקודת איסוף – 24.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 200 ש”ח.

3. משלוח עד הבית – 39.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 300 ש”ח.

קוד קופון: “משלוח חינם” :)

תקף ברכישות עד 9 מוצרים בלבד!
המבצע לא תקף ברכישה כמותית.