הזמנת תגי שם

תג שם הוא כרטיס קטן שעונדים עובדים ולקוחות כדי לזהות אותם. כרטיסים אלו עשויים לרוב מפלסטיק או מנייר, אך יכולים להיות גם מתכת או חומרים אחרים. הזמנת תגי שם נותנת לכם את האפשרות לעצב בעצמכם את התגים ולבחור אילו פרטים תרצו שיופיעו עליהם ומאיזה חומר תרצו שיהיו עשויים.

הזמנת תגי שם יכולה להתאים למגוון צרכים שונים

בין אם אתם בעלי חברה, מנהלי מוסד רפואי או ציבורי כלשהו כמו בית ספר או גן ואפילו אם אתם מנהלים בית מלון או מסעדה מפוארת כנראה שיש לכם דבר אחד במשותף והוא הצורך בתגי שם לעובדים. אם אתם מנהלי בית ספר למשל אולי תרצו ללכת על האופציה של תגי שם לתלמיד ולמורה שתאפשר למורים ליצור קשר אישי יותר עם התלמידים מבלי להתבלבל בשמותיהם. תג שם גדול יכול להתאים במיוחד לעובדים במוסדות רפואיים ובתי אבות. מדובר באופציה מומלצת שכן גם אנשים עם קשיי ראייה יכולו לקרוא את התג בקלות יותר ולזהות את העובד.

מדוע גם אתם צריכים להשתמש בתגי שם

שימוש בתגי שם יכול לעזור לאנשים המגיעים למקום להבין כי עומד מולם עובד של המקום ואף לפנות אליו בשם במקרה הצורך, וכך למעשה יכול להיווצר קשר אישי יותר בין הלקוח לנותן השירות. הדבר נחשב להכרחי במקומות רבים שמעניקים שירות באופן יום-יומי לאנשים וכן לבעלי סמכות כמו שוטרים או פקחים. מעבר לכך, שמשתמשים בתג אין צורך להדפיס כיתוב על הבגד עצמו. כמו כן, מדובר באמצעי נוח ללבישה וכמובן קל לנשיאה כך שאינו יכול להפריע לעובד במהלך עבודתו.

הזמנת תגי שם לכל מטרה ולכל צורך גם בהתאמה אישית

תג שם לזיהוי הינו אביזר הכרחי לכל עובד ולכל בעל תפקיד שמעוניין שיזהו אותו ככזה או שמעוניין ליצור קשר אישי יותר עם הלקוחות. כך או כך, תמיד חשוב לבחור בתגים איכותיים ועמידים שאינם ניזוקים עם הזמן כך שתוכלו להשתמש בהם לאורך שנים ארוכות. אנו בגרפליין מציעים לכם להזמין תג שם גדול, איכותי ועמיד מכל חומר שתבחרו. תוכלו לעצב בעצמכם תגי שם לתלמיד ולמורה וכן תגי שם לעובדים ולכלול בהם כל פרט שתרצו. מוזמנים לבצע הזמנות דרך האתר ולהנות מתגים איכותיים במחירים אטרקטיביים

משלוח חינם

אנו מציעים לכם מספר אפשרויות לאספקת המוצרים:

1. באיסוף עצמי מהחנות בקדימה.

2. לנקודת איסוף – 24.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 200 ש”ח.

3. משלוח עד הבית – 39.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 300 ש”ח.

קוד קופון: “משלוח חינם” :)

תקף ברכישות עד 9 מוצרים בלבד!
המבצע לא תקף ברכישה כמותית.