מטריות עם לוגו

מחפשים פתרון למיתוג החברה בחורף? יש לנו הצעה בשבילכם!

מוצרים ממותגים לקראת תקופת החורף יכולים להגיע ממגוון תחומים כמו כלי מטבח, ציוד משרדי וציוד הגנה מפני הגשם. אחד המוצרים הטובים ביותר למיתוג בתקופת החורף הוא המטריה. מטריות עם לוגו וכיתוב  בצבעים מתאימות הן כמתנה לעובדים שלכם והן כמתנה ללקוחות או לספקים. המטריה היא אחד הכלים השימושיים ביותר בימי החורף ולכן היא מוצר חובה עבור כל חברה או בית עסק הרוצים למתג את עצמם מול גורמים פנימיים וחיצוניים לחברה.

מטריות ממותגות שקופות

אם אתם רוצים להפתיע את העובדים שלכם או גורמים עסקיים העובדים איתכם באופן קבוע, תוכלו להעניק להם מתנה מושלמת בצורה מטריות ממותגות שקופות. המטריות השקופות מביאות איתן סטייל שונה והן נחשבות לאיכותיות במיוחד עם בד שקוף לאיטום מוחלט מפני מי הגשמים. על כל סוגי המטריות ניתן לבצע הדפסה צבעונית של לוגו וטקסט, כולל המטריות השקופות המגיעות ללא צבע בכלל על בד המטריה. מכיוון שהמטריה היא מוצר המשמש באופן יום יומי בתקופת החורף הגשומה, הוא מספק פרסום מתמשך לאורך זמן, כאשר ההשקעה שלכם בפרסום כאן היא ראשונית בלבד בעת הרכישה של המטריה.

הזמנת מטריה 21 אינץ עם לוגו

איזו מטריה ממותגת כדאי להזמין? מטריות נבחרות על פי גודל ובשלל צבעים והן נמדדות באינצ’ים. 21 אינץ’ למטריה נחשב לגודל סטנדרטי ומתאים לאדם בוגר. המטריות נסגרות ונפתחות בקלות והן נחשבות לאיכותיות במיוחד במטרה שישמשו את העובדים או הלקוחות שלכם לשנים רבות קדימה. עיצוב הלוגו נבחר על ידכם וניתן לשלוח את העיצוב הגרפי של הלוגו והכיתוב בעת ההזמנה און ליין כאן באתר. בחירת המיתוג של המטריה יכולה להיקבע על פי התאמה לאירוע חגיגי מסוים או באופן כללי למיתוג העסק או החברה שלכם לכלל האנשים העובדים איתכם או עובדים עבורכם.

הזמנת מטריות עם לוגו במחירים מצוינים

את המחיר הטוב ביותר למטריות עם לוגו, תוכלו למצוא כאן באתר של חברת גרפליין. חברת גרפליין ממוקמת ביישוב קדימה צורן עם שירות משלוחים עד למשרד שלכם. צוות החברה משוווק מאות סוגים של מוצרים למתנות עם אפשרות למתג כל סוג של מתנה באמצעות מכונות הדפסה מהמתקדמות ביותר הקיימות היום בשוק.

משלוח חינם

אנו מציעים לכם מספר אפשרויות לאספקת המוצרים:

1. באיסוף עצמי מהחנות בקדימה.

2. לנקודת איסוף – 24.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 200 ש”ח.

3. משלוח עד הבית – 39.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 300 ש”ח.

קוד קופון: “משלוח חינם” :)

תקף ברכישות עד 9 מוצרים בלבד!
המבצע לא תקף ברכישה כמותית.