חיפוש באתר

סינון לפי מחיר

מחזיקי מפתחות

מציג את כל 32 התוצאות

מחזיק מפתחות ממותג

מחזיק מפתחות הוא לא רק אביזר פונקציונלי, המיועד לשמור על המפתחות מאורגנים. מחזיק מפתחות עם תמונה וחריטה, גם מייצר אמירה שמשקפת את האישיות והסגנון הפרטיים. הוספת מגע של התאמה אישית באמצעות מיתוג, תמונות, חריטה או התאמה אישית יכולה להפוך מוצר פשוט זה, למזכרת אהובה בעלת ערך סנטימנטלי.

רוכשים שבוחרים מחזיק מפתחות בעיצוב אישי או ממותג, או כל וריאציה אחרת, נהנים מדרך ייחודית להציג את האינדיבידואליות שלהם, ולשמר זיכרונות יקרים להם.

מחזיק מפתחות עם חריטה

למגע אישי יותר, מחזיק מפתחות הכולל תמונה או חריטה, משלב את היופי שבזיכרונות החזותיים עם האלגנטיות של חריטה בהתאמה אישית. בין אם זו תמונה של אדם אהוב, רגע יקר ללב או מקום מיוחד, שילוב תמונה במחזיק המפתחות- מוסיף אלמנט סנטימנטלי, שמחמם את הלב בכל פעם שרואים אותו.

שילוב התמונה עם ראשי תיבות, תאריכים או הודעות חרוטות- משפר עוד יותר את ההתאמה האישית, ויוצר אביזר ייחודי ומשמעותי באמת, הלוכד זיכרונות יקרים בצורה מוחשית.

מחזיק מפתחות עם תמונה

מחזיק עם תמונה, לוקח את ההתאמה האישית לשלב הבא, בכך שהוא מאפשר להציג את התמונות האהובות בצורה ניידת ופרקטית. בין אם זה דיוקן משפחתי, תמונה של חיית מחמד או תמונת נוף, תמונה על מחזיק המפתחות מוסיפה מגע אישי, שמייחד אותה על פני אפשרויות גנריות פשוטות.

עם ההתקדמות בטכנולוגיות ההדפסה, קל ליהנות מתמונות באיכות גבוהה על מחזיק המפתחות. כך קל ליצור מיני גלריה של זיכרונות שמאירה את היום, בכל פעם שצריך משהו שמחובר למחזיק.

לסיכום, לא משנה איזה מחזיק תבחרו, כל אפשרות מציעה דרך ייחודית לבטא את הסגנון שלכם, לשמר זיכרונות ולהשמיע אמירה. גרפליין נמצאת כאן כדי להדפיס מחזיקים ייחודיים, בהתאמה אישית לפי הזמנה. צרו איתנו קשר לכל שאלה.

משלוח חינם

אנו מציעים לכם מספר אפשרויות לאספקת המוצרים:

1. באיסוף עצמי מהחנות בקדימה.

2. לנקודת איסוף – 24.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 200 ש”ח.

3. משלוח עד הבית – 39.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 300 ש”ח.

קוד קופון: “משלוח חינם” :)

תקף ברכישות עד 9 מוצרים בלבד!
המבצע לא תקף ברכישה כמותית.