שילוט אלוקובונד

שילוט חיצוני של עסק או פנימי בתוך העסק הוא עניין מורכב אבל אנחנו בגרפליין נוכל לפשט לכם את כל העניין והתהליך על ידי שילוט אלוקובונד.  עכשיו תוכלו לעצב את השילוט המיוחד הזה בעצמכם, תוכלו להחליט על גודל השילוט, צורת האותיות וההדפסה, הצבעוניות של ההדפסה או להחליט להעלות קובץ מעוצב של גרפיקאי ואנחנו נדאג להדפיס אותו על החומר המיוחד הזה.

אז מה הוא בעצם שילוט אלוקובונד

אלוקובונד זה שם של משטח אלומיניום מרובד המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת. זהו בעצם אלומיניום שמורכב משני שכבות כאשר ביניהם מצויה שכבה של חומר פלסטי. החומר הפלסטי הוא שנותן ללוחות האלומיניום את הגמישות שלהם ומכאן יכולת הכיפוף הגבוהה שלו והאמידות שלו. אלוקובונד ידוע כחומר אמיד מאוד בתנאי חוץ לאורך שנים רבות ולכן הוא משמש כחומר שעליו מבצעים את עבודת השילוט. את ההדפס מבצעים בעזרת מדבקות וניל שמודבקות על משטח האלוקובונד.

מהם השימושים של שילוט זה

השימושים באלוקובונד כחומר לשילוט הם רבים ומגוונים, גם לשלטי חוץ וגם לשלטי פנים. מכיוון שהחומר עמיד בתנאי מזג אוויר משתנים, אנו ממליצים על שילוט מסוג זה להכוונה מן החוץ אל תוך העסק. בשילוט החוץ, האלוקובונד משמש בעיקר לשלטי שמות של משרדים, להכוונה אל העסקים, כשלטי לוגו קטנים ועוד. בתחום שילוט הפנים, השימושים הם מגוונים לא פחות. החל משלטי שמות, שלטי חדרים במשרד, שלטי הכוונה בתוך המשרד ועוד שימושים שונים בתוך משרדים, חנויות ועסקים.

שילוט אלוקובונד בגרפליין בפשטות ומהירות

כמו כל מוצרי הפירסום והמתנות באתר האינטרנט של גרפליין, גם השילוט הזה ניתן להתאמה ועיצוב אישי. באתר גרפליין תמצאו אפשרויות להדפיס על אלוקובונד בצורה עצמאית, קלה ופשוטה. הכנסו לדף של השילוט, בחרו את גודל השלט שלכם ממגוון הגדלים שבאתר, בחרו אם אתם מעוניינים רק בכיתוב פשוט או שתוכלו לבחור גם באפשרות העלאה של קובץ עיצוב. תוכלו לבחור אם להוסיף לנו הערות לביצוע וזהו, סיימתם לעצב לעצמכם שילוט. אנו נקבל את ההזמנה ונבצע אותה במהירות ודייקנות. תוכלו גם לבחור את דרך קבלת השילוט: איסוף עצמי או שליח.

לשילוט אלוקובונד איכותי ומרשים לעסק או למשרד, צרו קשר עוד היום או הזמינו עכשיו באתר גרפליין.  

משלוח חינם

אנו מציעים לכם מספר אפשרויות לאספקת המוצרים:

1. באיסוף עצמי מהחנות בקדימה.

2. לנקודת איסוף – 24.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 200 ש”ח.

3. משלוח עד הבית – 39.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 300 ש”ח.

קוד קופון: “משלוח חינם” :)

תקף ברכישות עד 9 מוצרים בלבד!
המבצע לא תקף ברכישה כמותית.