שלט לבית מאלומיניום

רוצים לתלות שלט כניסה לבית? אתם במקום הנכון!

אחד הדברים החשובים בכל כניסה של בית, בין אם זה בית פרטי ובין אם זו דירה, הוא שלטה הכניסה. שלט הכניסה הוא קודם כל מכווין את האורחים שלכם לבית הנכון והוא מאפשר לדעת מאיפה הכניסה הראשית לבית כאשר מדובר בבית פרטי. שלט כניסה לדלת קונים פעם אחת להרבה שנים ובכדי שהשלט ישמר לשנים רבות, מומלץ לקנות שלט לבית מאלומיניום. חומר האלומיניום שומר על השלט מקורוזיה וחלודה והוא יכול להישמר בצבע הטבעי שלו לשנים רבות. ניתן אף לצבוע את השלט מחדש עם צבעים המותאמים למתכות.

שלט לדלת אלומיניום עם הדפס

ישנם 2 סוגים עיקריים של שלטים העשויים אלומיניום לדלת הכניסה או לקיר החיצוני של הכניסה לבית. סוג אחד הוא שלט המורכב מלוח אלומיניום עם הדפס. ההדפסה יכולה להיות של שם המשפחה, שם הילדים בבית או כל כיתוב אחר שתרצו. הסוג השני הוא שלט לדלת אלומיניום החתוך באופן צורני עם אותיות שם המשפחה ואלמנטים שונים כמו פרחים, ציפורים וכל דבר אחר שיכול לקשט את הדלת. שלטי אלומיניום אפשר לראות כמעט בכל בית עסק והם משמשים בעיקר להכוונה בבנייני משרדים ובקליניקות רפואיות. היתרון של שלטי אלומיניום לעומת שלטים אחרים הוא באיכות השלט ובעמידות שלו לאורך זמן.

שלט מאלומיניום עמיד לגשם ושמש

שלטי כניסה לבית קונים פעם אחת להרבה שנים ולכן הבחירה בשלט מאלומיניום היא המומלצת ביותר. השלט שלכם יהיה עמיד בפני פגעי מזג האוויר ויכול להישמר כמו חדש כמעט ללא בלאי. העמידות לרטיבות, לחות גבוהה וגשמים מאפשרים לכם להתקין את השלט בכל מקום שתרצו מחוץ לבית, בין אם זה על הקיר החיצוני של המבנה ובין אם זה על דלת הכניסה.

הזמנה אונליין של שלט לבית מאלומיניום

קיבלתם החלטה להזמין שלט לבית מאלומיניום? רוצים לבחור את העיצוב של השלט שלכם? זה הזמן להיכנס לקטלוג המוצרים כאן באתר של חברת גרפליין. חברת גרפליין מייצרת שלטים מעוצבים לכניסה לבית מכל הסוגים במחירים משתלמים עם שירות משלוחים עד לבית שלכם. המרכז התפעולי של החברה ממוקם ביישוב קדימה והוא מספק שירות לאיזורים נרחבים בארץ עם צוות מיומן ומקצועי.

משלוח חינם

אנו מציעים לכם מספר אפשרויות לאספקת המוצרים:

1. באיסוף עצמי מהחנות בקדימה.

2. לנקודת איסוף – 24.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 200 ש”ח.

3. משלוח עד הבית – 39.90 ש”ח
או חינם בהזמנה מעל 300 ש”ח.

קוד קופון: “משלוח חינם” :)

תקף ברכישות עד 9 מוצרים בלבד!
המבצע לא תקף ברכישה כמותית.